Ferforje SehpalarFerforjenin büyüsü sehpa ile buluştu.

Ferforje Sehpa 01

Ferforje Sehpa 01
Ferforje Sehpa 02

Ferforje Sehpa 02
Ferforje Sehpa 03

Ferforje Sehpa 03
Ferforje Sehpa 04

Ferforje Sehpa 04
Ferforje Sehpa 05

Ferforje Sehpa 05

Ferforje Sehpa 06

Ferforje Sehpa 06
Ferforje Sehpa 07

Ferforje Sehpa 07
Ferforje Sehpa 08

Ferforje Sehpa 08
Ferforje Sehpa 09

Ferforje Sehpa 09
Ferforje Sehpa 10

Ferforje Sehpa 10

Ev ve ofislerin dekorasyonlarını tamamlayıcı aksesuarlardan biri de sehpalardır. Bir müşteriyi veya misafiri ağırlamak için gereklidir. Üzerinde kimizi zaman yemek yenir kimi zaman da yanında uzun sohbetler yapılır sehpaların. Ahşap malzemelerden yapılabildiği gibi metal malzemeler ile de üretilebilirler sehpalar. Metal sehpalar modern ve klasik tarzlarda imal edilebilmektedir. Ferforje sehpalar metal sehpalar içerisinde klasik diyebileceğimiz kategoridedirler. Demiri eğip bükerek şık ve dekoratif ferforje sehpalar üretmekteyiz.Atölyemizden, isteğinize bağlı olarak eskitme veya galvaniz (parlak) olarak sehpa siparişi verebilirsiniz. Metal atölyesi dekoratif ferforje sehpa imalatında hizmetinizde. Ferforje sehpaların temizlik işlemleri de oldukça kolaydır. Hafif nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilirler.

Bir müşteri ya da misafir ağırladığınız zaman onları salonlarınızda veya bu tarz yerlerinizde ağırlarsınız. Ağırlayacağınız yer her neresi olursa olsun ortada ki sehpa dekorasyonu, bulunduğunuz yerin aksesuarlarının en başında gelir. Günümüzde klasikleşmiş birçok sehpalar mevcuttur. Farkınızı evinizde görmek istiyorsanız sizlere ferforje sehpalar öneriyoruz.

Metal Atölyesinin son zamanlarda ferforje sehpa imalatı ile ilgili olarak yaptığı çeşitli çalışmalarıyla oldukça iyi tasarımlar ortaya koyması, bu alanda ki kalitesini ön plana çıkarmıştır.

Demirin her şekilde işlenerek oluşmasıyla meydana gelen ferforje sehpa modelleri sizleri cezp edebilir. Bu nedenle farklı modeller görmek, klasik modeller ile evinizin salonlarını ya da iş yerlerinizin dekorasyonunda etki etmesini isteyebilirsiniz. Cam ile oluşturulmuş harika modern ferforje sehpalar ile de salon takımınıza uygun olacak şekilde seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu alanda uygun fiyat garantisiyle de tanınan Metal Atölyesi, ferforje sehpa fiyatları ile ilgili olarak da sizlere en uygun fiyatı sunacaktır. Ferforje sehpalar İstanbul’da bulunan atölyemizde üretilmekte olup, siparişleriniz doğrultusunda en iyi işlemeler ortaya konulmaktadır. Sizde eğer ki ev veya iş yerinizde ki tasarımlarınıza uygun olacak şekilde sehpa arıyorsanız çeşitli sehpa modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Ferforje - Ferforje Kapı - Ferforje Sehpa - Demir Doğrama - Kayar Kapı - Ferforje Yatak - Bahçe Kapısı - Balkon Korkuluğu

SiteMap RSS